Twents Veilinghuis B.V.
Enschede - Overijssel
www.twentsveilinghuis.nl
Twents Veilinghuis B.V.
Veilingen van huisraad, kunst, antiek, machines e.d. roerende goederen
5-9 wn.
7522PS
Enschede
-11 -12 -1946 -6 -7 00 09 1 1.200 10 1003 105 11 12 13 137 14 15 150 16 17 18 1882 1899 19 1902 1904 1907 2.500 20 2024 249 26 279 3.750 30 312 34 36 373 400 401 430 5 518 5x 6 6000 7 7000 716 aanbevol aanmak aantal aanvang aardewerk accepter account achter afgietsel afnam afwijz all allen antiek art artistiek atelier auction augustus aziatica beeld beeldhouwklas beeldhouwkunst bent berlijn bernink best bestaand bezoek bidpath bied bijval bijvoorbeeld boar bord brander bron bronz bur by catalogus categorie chines cm cognacglas cookie cookie-informatie cookies cookies-informatie dank dat del derd dier dierentuin dierfigur dierlijk divers dod doel donderdag duit dusseldorf e e-mail eerst engel enorm etc eur experiment fabelacht fabriek fran franz gallery gan garander gart geautoriseerd gebor gebruik gebruikerservar gedeeld geinteresseerd geweld glas gmbh goed goud groep grot hassan hetgen highlight highlighted hom hoofdingang horlog houder hunt impresssum inboedel inbreng inbrenger individu industriebeur info informatie ingelogd inlogg inspireerd janss japan jar jong josef joseph just karl kavel keul kijkdag kind klas klikt klok kookt koper kreg kristal kritisch kunstacademie kunsttentoonstell kunt kwaliteit later leeftijd leeuw leeuwenkoppel leeuwin leverd lijn liv live-onlin login lot maakt mail mammoet mammoet-beeld medaill mee meebied meiss meubel militaria modeller moeder mogelijk nabij nadat nam natur naturalistisch nauwkeur nem newsletter nl noodzak oktober oktoberveil onlin ontstond onz oog opdracht open opslan overstapt pallenberg pann partij pas passag poging policy popp porselein powered prachtig prinz privacy rak recht reconstruer registrer respect rhein rolex samenlev schilderij schref sierad sign skelet sladmor snel sokkel speelgoed startprijs startpunt stay studeerd studio submit t.g.v tamm tapijt teken terwijl to total twent uitgelegd uitsluit uitzonder up uur vak vas veild veiling veilinghuis verhal verschen verzamel verzilverd vol volgd volgt volled
Vind meer informatie over Twents Veilinghuis B.V. in de interactieve versie