Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Overijssel
Zwartewaterland
Wijk 00 Genemuiden
(17)
Wijk 01 Kamperzeedijk
(18)
Wijk 02 Hasselt
(3)
Wijk 03 Landelijk gebied Hasselt
(15)
Wijk 04 Zwartsluis
(9)
Wijk 05 Mastenbroek
(22)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
(81)
Visserij en kweken van vis en schaaldieren
(3)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Landbouw, bosbouw en visserij in Zwartewaterland
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
D.G. Selles e/o M.J. Selles-Hurenkamp
E.G.J. Knol
E. Stoel
Firma Hammer
H. & G.W. van der Steege
Hoeve De Roebol
Klaas en Frederika de Boer-Nijboer
Kroes Melkvee
Loonbedrijf Grolleman
Loonbedrijf Snel V.O.F.
Maatschap A. den Uijl en E. den Uijl-ten Hove
Maatschap Boxum
Maatschap B. ten Klooster en H.T.D. de Haan-ten Klooster
Maatschap D.E. Hammer en A. Hammer-Heldoorn
Maatschap Duitman
Maatschap Fransen-Peer
Maatschap Fuite
Maatschap G.J. Hogeboom en G. Hogeboom- Pekkeriet
Maatschap H.S.J. en M.C. van Vilsteren
Maatschap J. Borst en J. Borst-Last
Maatschap J. Brouwer en J. Brouwer-van de Kamp enJ.W. Brouwer
Maatschap J.C. van Ittersum en F. van Ittersum - Plette
Maatschap J. en J. van Belzen
Maatschap J. en M.A. Post-Lindeboom
Maatschap J. van Dalfsen en H.A. van Dalfsen-Meuleman
Maatschap J.W. Brand en H. Brand-Kooiker
Maatschap K.M. van Ittersum en J.G. van Ittersum-Prins
Maatschap Kruger-Prins
Maatschap M, A. en M. van Ittersum
Maatschap Meuleman-Bergman
Maatschap T. van den Berg en H.G.J. van den Berg-Koerhuis
Maatschap T. van den Brink en H.C.E. van den Brink-Geefshuysen
Maatschap Van der Steege-van Raalte
Maatschap Velthuis - Pelleboer
Maatschap Verhoek
Maatschap W. Fuite
Melkgeitenhouderij Zeilemaker
Melkveebedrijf Haasjes
Melkveebedrijf Hammer
Melkveebedrijf Koers
Melkveebedrijf Kok Mastenbroek
Melkveebedrijf Meuleman en Dienstverlening
Melkveebedrijf Pelleboer
Melkveebedrijf Scherpenkate
Melkveebedrijf van Dalfsen
Melkveebedrijf van Ittersum
Melkveebedrijf Wursten
Melkveehouderij Aalberts
Melkveehouderij Aalberts
Melkveehouderij De Oostermaat
Melkveehouderij Snijder-Last
Melkveehouderij Ten Klooster
Melkveehouderij van der Steege
MTS Budadij
Mts J.G. en R.G. Krabbe
Mts. J.W. + H. + J. Rietman-Vos
Mts. Kamphof & Hoepel
Mts. Last-Buit
mts. Luten
Mts. Riezebosch
Opfok J. van Dalfsen
Roeland dierenhouderij
Schaapman schuifdeuren en dienstverlening
Stal de Lage Vlakte
Van Belzen Geitenhouderij
Van der Steege
Veehouderij Schaapman
Verwoert Agrarische Dienstverlening
Vishandel Timmerman
Visserijbedrijf GM7 V.O.F.
Visserijbedrijf Timmerman
v.o.f. Buit Agra-service
V.O.F. Douma
V.O.F. Fuite
V.O.F. Meuleman-Van Empel
V.O.F. Palland
V.O.F. Prins
v.o.f. Roeland
V.O.F. ten Klooster-Schaap
V.O.F. Tuin
V.O.F. Van der Wal
V.O.F. Visscher
V.O.F. Zielman
Zielman De Velde B.V.