Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Gelderland
Berkelland
Wijk 00 Borculo
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
(80)
Bosbouw, exploitatie van bossen en dienstverlening voor de bosbouw
(2)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Landbouw, bosbouw en visserij in Wijk 00 Borculo
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
A.D. Langeler en J.B. Langeler-Lutke Willink
Agrarisch bedrijf A.J. Schepers
A.G. Ruiterkamp-Freriks
A.J. te Raa en M.J.W. Janssen
A.J. Voskamp-Kolthof en G.H.J. Voskamp
Baks Loon- en Grondverzetbedrijf B.V.
Biologisch vleesvarkensbedrijf Schreibelt
Breukers Voortman
Dekstation De Busker
Esselink-Schreibelt
G. en E.M. Schutte
G.J. Leusink en P.H. Leusink-Smelt
GML Machines
Goed Polman B.V.
Hampsink J Sporthorses
Hesselink L en S en Hesselink-Weekhout A.B.
Het Landbouwbedrijf A. Mengerink, A.M. Mengerink-Wolters en J. Mengerink
H.W. ten Pas
JA Hietland en GGGB Hietland-Arentsen
J.A. Kolkman
Jan Hungerink
J.F. Florijn Bosbouwbedrijf
J. Markerink, A.J. Markerink-Nijland, J.H. Markerink
J.W. ,A.G. en P.J. Zieverink
Kwekerij Heutinck B.V.
Landbouwbedrijf Hiddink
Maatschap A.D.J. Berenschot en D. Berenschot-Nijhof
Maatschap A.J. Lubberdink en H.B. Lubberdink-Koeleman
Maatschap Bisperink
Maatschap B.J. Groot Wassink, L.H. Groot Wassink-Smalen en G.J. Groot Wassink
Maatschap D.J. en G.H. Nieuwenhuis en E. Nieuwenhuis-Oonk
Maatschap D.J. en G.H. Nieuwenhuis en E. Nieuwenhuis-Oonk
Maatschap G.D. Berenpas, T.W. Berenpas-Sprukkelhorst en C. Berenpas
Maatschap G.J. ter Haar, H.A. ter Haar-Koier en S. ter Haar
Maatschap G.W. en H. Kers en H.F.M. Kers-Overbeeke
Maatschap H.G. Temmink en F.G. Temmink-Lievestro
Maatschap H.J. Luttikhedde-Griemelink & A.J. Luttikhedde
Maatschap H.J.W.M. Geverink, J.M. Geverink-Scholten en F. Geverink
Maatschap Hofman
Maatschap J. Hilhorst-Meijer en E.G. Hilhorst
Maatschap J.H. Saaltink en A.G. Saaltink-Luesink
Maatschap J. Morgenstern en A.E.J. Morgenstern-Wonnink
Maatschap J.W. , A. Zieverink en J.H.A. Zieverink-ter Avest
Maatschap Klein Braskamp
Maatschap Klein Braskamp - te Raa
Maatschap Klein Haneveld
Maatschap Klein Willink
Maatschap Krooshof-Klein Braskamp
Maatschap Krukerink
Maatschap Lutke Willink
Maatschap Ordelman
Maatschap Ruesink-Harbers
Maatschap R.W. e/o M. Esselink e/o A. Esselink-Roeterdink
Maatschap Saaltink
Maatschap ten Dolle-Hofhuis
Maatschap Vrielink
Maatschap Walvoort-Beltman
Maatschap W.D.J. en T.W.A. te Velthuis
Melkveebedrijf Baneman
Melkveebedrijf De Renger
Melkveebedrijf "Goorman"
Melkveebedrijf Rouwhof
Mts. Dibbelink
mts Evenhuis
MTS Geerdink
Mts. H.B.M. en I.A.M. Baak
Mts. Lutke Willink-Roekevisch
Mts. te Geershuis
Mts. te Velthuis
R. Grijsen
Rondhouthandel / Bosexploitatie Bedrijf R. Wubben
R.W.H. Slutter en I.B.T. Slutter-Ratering
Sportstal Nijhof B.V.
Team Nijhof
Ter Haar Geesteren B.V.
V.o.f. Erinkveld
V.O.F. Heinemans
V.O.F. Reurslag
V.o.F. Tuitert
Weenink-Wunnekink VOF
Wentink Agri
W.G. Daalwijk