Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Gelderland
Oude IJsselstreek
Wijk 00 Ulft-Etten
(21)
Wijk 01 Overig Gendringen
(73)
Wijk 02 Silvolde-Terborg
(30)
Wijk 03 Varsseveld
(62)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
(185)
Bosbouw, exploitatie van bossen en dienstverlening voor de bosbouw
(1)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Landbouw, bosbouw en visserij in Oude IJsselstreek
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
Agrarische dienstverlening Van Ruler V.O.F.
A.H. Hebinck en M.E.J. Hebinck-Bolder
A.H.J. Leijzer, H.T. Leijzer-Wilbrink, H.W.A. Leijzer, J.C.A. Leijzer
A.J. Hammink
A.J. Ruesink, H.B. Ruesink-Boom, M. Ruesink
Akkerbouwbedrijf Krebber
Bergeländer
B.J. Luiten
Boomkwekerij Theo Westerveld
Bruil
Brus C.V.
Bullée Breedenbroek V.O.F.
Camping "De Bosrand"
C.F.J. Hendrixen, B.M.J. Hendrixen-Wissink, L.C.F. Hendrixen
C.H. Wassink en zonen
Damsteegt
De Bosboom Heelweg
de Ketteler
De Lichtenberg B.V.
De Lichtenberg VOF
De Nieuwe Weelde
De Reehorst C.V.
Dhr. H.A.M. Krebber en Mevr. L.L.M. Bramel
D.J. Gesink en A.J. Gesink-Klein Hesselink
D.W. Lieftink
E.H.G. en E.W.M. Poodt
Firma Gebroeders Wisselink
Fokvarkensbedrijf Netterden VOF
G.A.J. Hettelaar en D.B.M. Hettelaar-Reusen
G.A. Nijenhuis
Gesink Hoogwerkers
G.J. 't Hooft
G.J. Lammers en B.W. Lammers-Vink
G.W. Groot Wassink en J.G. Groot Wassink-Hemink
G.W. Schuurman
Hengstenhouderij van Keulen
Hengstenstation en Stoeterij De Radstake B.V.
Heusinkveld Pluimveehouderij
H.F.M. Simmes, I.M.G. Simmes-van StraatenF.J.M. Simmes en S.J.W.M. Simmes-Otten
H. Hiddink en G.W. Hiddink-Vink
H.J.S. Steverink en J.Th.M. Steverink-Raben
HJ Tjoonk jr.
H.J. Weenink
H.M.J. te Duits
Hoefsmederij 4 Feet B.V.
Hoefsmederij Th.W. Smits
Holtslag Melkvee
H.W.M. Geven en E.M.J. Geven-Snelting
Imkerij Verholte
Immink - Megens melkveebedrijf en handelsonderneming
J.C.J. Geuijen en E.P.M. Pellis
J.H. Colenbrander
J.M.C. Koster
J.W. Evertzen
Ketelaar Agrar B.V.
Kwekerij Binnenheurne
Landbouwbedrijf Brus-Kools
Landbouwbedrijf Lammers
Landbouwbedrijf R.T.J. Tenbült, M.A.M. Tenbült en M.T.F. Tenbült-Essink
Landgoed Wisch/Landgoed Ulenpas
Lettink Akkerbouw
Liebrand v.o.f.
Limousin Vleesveebedrijf Keuper
Loon- & grondverzetbedrijf van Hal B.V.
Loonbedrijf Gebr. Freriks V.O.F.
Loonbedrijf Hartemink V.O.F.
Loonbedrijf Lettink B.V.
Loonbedrijf Vreman
Loonbedrijf Westerveld B.V.
Loonbedrijf Wildenbeest
Lucassen C.V.
Luimes
Maatschap A.H. Fisser, M.J.A.W. Fisser-Westerveld, S.J.W. Fisser en W. Schotsman
Maatschap A. van der Veen en F. van der Veen-Veenstra
Maatschap A.W.W. Keuper en M.J. Keuper
Maatschap B.H. Dunnewold en C.J. Dunnewold-Boudewijn
Maatschap Burgers
Maatschap Colenbrander
Maatschap Colenbrander - de Nachtegaal
Maatschap de Flinkert
Maatschap D.J. Wassink en G.W. Wassink-Haank
Maatschap Doornink
Maatschap F.T. Diersen, J.W. Diersen en C.A. Leppink
Maatschap G.A. Goossens en H.G.A. Goossens
Maatschap G.G.M. Bruins en H.P.M.E. Bruins-Ambting
Maatschap G.H. Buevink en A.L. Buevink-Meinen
Maatschap G.H. Dijkman, H.A.H. Dijkman-te Beest en W. Dijkman
Maatschap Gosselink
Maatschap G.W. Koskamp, G.L. Koskamp en E.J. Koskamp-Meiresonne
Maatschap H.G. van Dijk en A.W. van Dijk-Bluemink
Maatschap H.Th.M. Keizer en C.W.M. Keizer-Veenhuizen
Maatschap Hukker-Maalderink
Maatschap J.A. Fokkink en G.J. Fokkink-Luesink
Maatschap J.K. Seinhorst en J.T.J.M. Seinhorst-Steenbreker
Maatschap J. Lammers en A.B. Lammers-Goossens
Maatschap Keuper-Soepenberg
Maatschap Keuper - Van Hal
Maatschap Leijzer
Maatschap Luimes
Maatschap M.H.M. van Aken en R.B.M. van Aken
Maatschap Middelbrink
Maatschap M. Ruesink en J. Ruesink-Hergaarden
Maatschap Nijenhuis Westendorp
Maatschap P.A.H.M. Brus, M.T.H. Brus-Bolder en D.A.M. Brus
Maatschap Reinders-Vossers
Maatschap Roes
Maatschap Rosegaar
Maatschap Snelting-Janssen
Maatschap Steverink
Maatschap Tandem
Maatschap Tannemaat
Maatschap Teeuwsen
Maatschap te Pas
Maatschap Uenk
Maatschap Wassink Keurhorsterweg
Maatschap Wenting, Otten
Maatschap Wisman-Kleinhesselink
Maatschap W. Westerveld en L.H.A.M. Westerveld-Göring
M&M Horses
Melkveebedrijf De Biezenpol
Melkveebedrijf Gosselink V.o.f.
Melkveebedrijf Groot Wassink
Melkveebedrijf Lieverdink
Melkveebedrijf Theunissen
Melkveebedrijf Tijhuis
Melkveebedrijf Winters
Melkveehouderij Colenbrander
Melkveehouderij Egberts-Thijssen
M.J.E. Kraaijvanger
Monnikenhoeve
Mts. Dekkers W.B.M. / Dekkers-Keurentjes Y.J.M.
Mts te Grotenhuis-Spekking
M.T.S. Verholt
Obelix Stables B.V.
Oberink B.H. en J.E.
P.A.M. Schweckhorst
Pelstarhoeve
Puur Doodles
R.G.M. van Hal en I.H.W. van Hal-Hakvoort
Roelofs
Roelofs Akkerbouw
Roki Meijer B.V.
Rougoor CV
R.W.A. Wissing
Sevink Agrarische Dienstverlening
Sil Gron Tech
Steentjes Etten Varkens B.V.
Stille Maatschap B.W.J. Steentjes, I.M.J. Steentjes-Keijser en M.H.J. Steentjes
Stille maatschap E.B.M., S.J.R. Eringfeld, W.M. Eringfeld-Goris, C.J.M. Geven en L.W.F. Eringfeld
Stille maatschap tussen G.W. Seesink, J.W. Seesink-Demkes en G.W.W. Seesink
Tangelder B.V.
Van Hal Veehouderij B.V.
Varkenshouderij Huls B.V.
Varkenshouderij Wikkerink B.V.
Veehandel P.M.M. Smits V.O.F.
Venhorstplant
vof Abbink
V.O.F. A en A groen
V.O.F. Akkerbouwbedrijf Westerveld
V.o.f. Alofs
V.O.F. Barink
V.o.f. Braam-Berntsen
V.o.f. Dieker
V.o.f. Geven
V.O.F. Gross-Bolting
V.o.f. Gussinklo
V.O.F. H.J.M. Geuijen en B.H.J.M. Geuijen
V.O.F. Hofs-Meijer
V.o.f. Hoppenbroek
V.O.F. J.A.B. Ketelaar en H.T. Ketelaar-Hartgerink
VOF L.J.M. Geven en C.H. Geven-Wensink en N.B. Geven
VOF Lucassen Akkerbouw
V.O.F. Messing
V.o.f. Mijnen
V.O.F. Nieuwenhuis-te Molder
V.O.F. "De Beenenberg"
V.o.f. Rossel-Koskamp
VOF Van de Pavert
V.o.f. van Uum
V.O.F. Westerveld
VOF Westerveld Westendorp
W&A Amting-Weijers
W.G. Westerveld en H.H. Westerveld-Tuenter
Wikkerink-Leneman c.v.
Willemsen Terborg
W.T.H.M. Roelofs c.v.