Interactieve versie
Veilinghuis Omnia
Kolham - Groningen
www.veilinghuis-omnia.nl
Veilinghuis Omnia
Veilingen van huisraad, kunst, antiek, machines e.d. roerende goederen
9615TJ
Kolham
-1892 -1972 -1973 -392592 -394803 0.58 0598 0653.428350 1 1.100 102 11 115 116 14 16 18 1817 1898 1899 1900 192 193 1955 1981 19e 1p 1u 2024 21 23 25 26 36 38 3x 41 42 44 48 484 495 4x 5 53 55 550 585/1000 6 65 7.500 73.0 9 950/1000 9615 a aankom aanmeld agenda albert algemen art augustus b betal bevest blank blauw blijf brutogewicht casset catalogus chin china clientenonderzoek cm co cornelis crt dam dater deco decor dekselvaz diamant dinsdag direct dito drie e.a eeuw escher everhardus evert facebok facetgeslep fax ga gegeven gemerkt gesigneerd goeder gouache/papier goud gram groning grot h h-si handig hendrik henk herenvestzakhorlog hom hoofdinhoud hoogezand hoogt hoogwaardigheidsbekleder horlogeket hout ieder inbreng info@veilinghuis-omnia.nl informatie inlog inlogg international inzendvoorwaard johan juli juni kalm kast kavel kijkdag kolham kop koster krt l.o landstra lengt link linksonder lit litho/papier locher lopend lot m.c man maurit media meldingsplicht melger menu mm mobiel monogram next nieuw nieuwsbrief nr olieverf/paneel omnia onderzijd onlin ontvang opbrengst ophal ord overslan past platina plesmanlan polychrom porselein potlod preview previous privacy register registrer rengerspark ring ringmat rond saffier schaffhaus schriftelijk si sitemap sluiting soft spelend stel sten t/m taxatie tj tmv total tuin uitnod uurwerk vaevo vanaf veiling veilinghouder veilinghuis veilinglocatie verklar verkocht verkop verzeker verzend voettekst vogel volg voluit voorwaard vrag watch webdesign wereld x zee zegelmerk zeilbot zomervakantie zotjes ø
Vind meer informatie over Veilinghuis Omnia in de interactieve versie