Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Drenthe
Aa en Hunze
Wijk 00 Annen
(9)
Wijk 01 Eext
(8)
Wijk 03 Gasteren
(2)
Wijk 04 Anderen
(2)
Wijk 05 Schipborg
(1)
Wijk 06 Eexterveen
(3)
Wijk 08 Nieuw-Annerveen
(1)
Wijk 11 Annerveenschekanaal
(2)
Wijk 12 Eexterveenschekanaal
(1)
Wijk 13 Eexterzandvoort
(1)
Wijk 14 Gasselte
(2)
Wijk 15 Gasselternijveen
(8)
Wijk 16 Gasselternijveenschemond
(1)
Wijk 17 Gieten
(11)
Wijk 18 Gieterveen
(3)
Wijk 19 Rolde
(7)
Wijk 20 Grolloo
(2)
Wijk 21 Ekehaar
(4)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw en projectontwikkeling
(24)
Grond-, water- en wegenbouw (geen grondverzet)
(4)
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
(40)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Bouwnijverheid in Aa en Hunze
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
Aannemingsbedrijf Vedder B.V.
A.K.H. Bouw Rolde
Bestratings- en Klussenbedrijf Ybema
Bestratingsgroep.nl B.V.
Bonder SGL
Bosch Rietdekkers
Bouwbedrijf Askes
Bouwbedrijf Enting B.V.
Bouwbedrijf Gerann Askes
Bouwbedrijf Pepping en Meertens B.V.
Bouwbedrijf Stoffers B.V.
Bouwbedrijf Van de Steeg
Bouwend Noord B.V.
BouwService NoordNederland
Colors@Home Reitsema
Condor
de Ruiter Stoffering
Dijkema Installatietechniek B.V.
Dodde Grondverzet
Dries Rolde B.V.
Erik Venema Bestratingen
ERRO Techniek
Fa. A. Mennega
Fitzgeralds Group AS
FréJabouw
Glastech
Glastechniek Groningen B.V.
Groeneveld Verbouw & Onderhoud
Gultas B.V.
Installatiebedrijf Houweling
Invastgoed B.V.
JBS Houtbouw en Klussen
Kamps B.V.
Klunders Aannemingsbedrijf
Klussenbedrijf Kostvlies v.o.f.
Kraanbedrijf Van Assem
Kraanverhuurbedrijf J. van der Veen
Kunststofbouw Gieten
LV Tegelwerken
Nick Smit Installatietechniek
Onderhoudsbedrijf Borg
Orka V.O.F.
Pit In&Outdoor Services
RA all in one
Reinders Installatietechniek B.V.
Rietdekbedrijf Hadderingh
Rietdekkersbedrijf Eggens
Rietdekkersbedrijf Geert Harms B.V.
Schilders- en Afwerkingsbedrijf Kok V.O.F.
Ster V.O.F.
Stucdesign Gieten
Stuit Dienstverlening
Techniko Ekehaar B.V.
Techniko Service B.V.
Technisch Installatie Buro Woortman B.V.
Technisch Montage Bedrijf Gieterveen
Tegelzetbedrijf Dijk B.V.
Timmer- en Aannemersbedrijf Geert de Jonge
Vario Bestratingen
VIBA Installatietechniek
Vloerverwarmingsbedrijf Noord-Nederland B.V.
W.A. Daktechniek
Warmink Bouwbedrijf
Weewer Brandwerende Applicaties B.V.
Wim Boelens Installatie-Techniek
Wolter van der Molen
Woortman Installatie Techniek V.O.F.
ZPN Installaties B.V.