Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Overijssel
Zwartewaterland
Wijk 00 Genemuiden
(58)
Wijk 01 Kamperzeedijk
(2)
Wijk 02 Hasselt
(24)
Wijk 03 Landelijk gebied Hasselt
(2)
Wijk 04 Zwartsluis
(25)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Industrie
Vervaardiging van voedingsmiddelen
(8)
Vervaardiging van textiel
(32)
Primaire houtbewerking en vervaardiging van artikelen van hout, kurk, riet en vlechtwerk ( geen meubels)
(8)
Vervaardiging van papier, karton en papier- en kartonwaren
(1)
Drukkerijen, reproductie van opgenomen media
(6)
Vervaardiging van chemische producten
(3)
Vervaardiging van producten van rubber en kunststof
(5)
Vervaardiging van overige niet-metaalhoudende minerale producten
(2)
Vervaardiging van producten van metaal (geen machines en apparaten)
(9)
Vervaardiging van computers en van elektronische en optische apparatuur
(1)
Vervaardiging van elektrische apparatuur
(1)
Vervaardiging van overige machines en apparaten
(8)
Vervaardiging van overige transportmiddelen
(13)
Vervaardiging van meubels
(4)
Vervaardiging van overige goederen
(3)
Reparatie en installatie van machines en apparaten
(7)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Industrie in Zwartewaterland
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
Albert Riezebos, Constructiebouw en Stalinrichtingen B.V.
Alukan B.V.
Arends Industriële Laminering B.V.
Art of Wood B.V.
ATC Composite Solutions
Avimat Coating B.V.
Bakkerij Nieborg
Banketbakkerij Roy Ekkelenkamp
BBS Techniek
Beens Compounds B.V.
Beens Grass-Yarns B.V.
Besto Verpakkingsindustrie B.V.
Betap B.V.
Betap Nonwovens B.V.
Beton Centrale Hasselt B.V.
BG Coating
Breman Machinery B.V.
Brood- en banketbakkerij J.W. Blom B.V.
Brood- en banketbakkerij J.W. Blom B.V.
Brouwer Verpakkingen B.V.
B.V. BVD
Claryson Cards
Condor Carpets B.V.
Condor Cartex B.V.
Constructie- en Jachtbouw Stam
Cotap B.V.
Cronolin Paint B.V.
Délanstalen
Design Segment J. de Wilde
Drukkerij Kuiper
EDAL Kunstgras
Edel Carpets B.V.
Edel Extrusie B.V.
E-tapijten
EVA Optic B.V.
Foresco Hasselt B.V.
Gebrs. Fuite B.V.
Gebufa Produktie B.V.
Gedie B.V.
Gordijnatelier Hoekman B.V.
Groot Koerkamp Brood en Banket Zwolle B.V.
HaBaFlex
HaJa Design
Hartman metaal
Holdon Bouw
Husol B.V.
Hydrauned, Hydraurotor
Hydrosta B.V.
I. Bakker
IJska Festonneerbedrijf B.V.
IJska Festonneerbedrijf Genemuiden B.V.
IJska Karpetstyling
Interboat Shipyard B.V.
Intotech B.V.
Jacht- en Scheepsbetimmeringen Admiraal B.V.
Jomi bedrukkingen
Jonker Tuindecoratie B.V.
Just Curtains V.O.F.
Kalur B.V.
Klink Bekistingen B.V.
Kok Metaal B.V.
Koninklijke Fabriek van Gebrande Suiker R. Buisman B.V.
Kraanverhuur Zwartsluis B.V.
Kresta B.V.
Land- en tuinbouw mechanisatiebedrijf Rietman
Lochemdruk B.V.
Machinefabriek Hasselt B.V.
Machinefabriek Van de Pol & Pleysier B.V.
MCI Finishing B.V.
M.D. Mattings B.V.
Mechanisatie- en Constructiebedrijf G. Zielman
M.I.D. Carpets B.V.
My K9
Nivelko BV
Nivelko Metaal B.V.
Octopush Handling Service v.o.f.
Rinos B.V.
Robusta B.V.
RS-Service
Sative B.V.
Scheepsafbouwbedrijf Hasselt B.V.
Scheepsreparatie Zwartewater
Scheepstechniek Arjan Rigterink B.V.
Scheepswerf Geertman B.V.
Scheepswerf H. Poppen Zwartsluis B.V.
Scheepswerf J. Poppen Nieuwbouw B.V.
Systrar
Tifra Boats
Timberfabriek B.V.
Timmer- en Trappenfabriek H. van der Steeg en Zn B.V.
Timzo Tufting Industry B.V.
United Works Grass B.V.
Vadain B.V.
Vadain Gordijnconfectie HC Genemuiden B.V.
Vadain International B.V.
Van Besouw Tapijt B.V.
Van Den Berg Watersport
Van der Linde Duivenbakken
Van der Sluis Agri B.V.
Van Dijk Banket B.V.
Van Rijn Techniek
VConsyst Service B.V.
VeBe Floorcoverings B.V.
Vedebo Electronisch Maatwerk
Veldman Hasselt Beton B.V.
Veno Yachting B.V.
Vitters Maritime Engineering B.V.
Vitters Maritime Installatietechniek B.V.
Will's Genemuiden B.V.
Zaal WTB Services
Zeilmakerij Askamp V.O.F.