Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Gelderland
Winterswijk
Wijk 01 Land
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
(26)
Teelt van meerjarige gewassen
(4)
Teelt van sierplanten
(3)
Fokken en houden van dieren
(78)
Akker- en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren
(19)
Dienstverlening voor de landbouw; behandeling van gewassen en zaden na de oogst
(7)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht in Wijk 01 Land
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
AGRA-Service
A.H.M. Tiggeloven, K.H.W Tiggeloven
A.J. Freriks en J.W. Mennink
A.J.W. van Eerden
A. Sikkink
B.C.S. Loonbedrijf B.V.
Bedrijf Raben
Bevers Dunnewick V.O.F.
Boeijink
Bunthoeve
Buur&Puur
de Bröker
De heer W.J. Pardijs en E.D. Pardijs-Lensink
Dinand en Karin Wiederhold
Elfa Wijnbouw
Elferdink V.O.F.
Firma Gebr. Schreurs
F.J. Ros
Geitenhouderij De Ubbeker
Geitenkaasmakerij de Brömmels
Geurkink Tuinplanten B.V.
G.H.A. Abbink
G.H. Aarnink
G.H. Vreman
G.J.B. Ros, J.H. Ros-Lammers, L. Rensink-Ros en J. Rensink
G.J.W. Damkot
G.J.W., M. en J. te Brummelstroete C.V.
Grievink H. en Grievink-Koren H. Mts
G.W. ter Haar en Zn. V.O.F.
Havekes
H. Duenk en H.J.W. Duenk
H.G.A. Smeenk en S.A.M. Smeenk-Wopereis
H.H. Goossens, A.M. Goossens-Wonnink
Hijink De Kip v.o.f.
Hoeve 't Ros
Hövar B.V.
Hovawin B.V.
Hovewin B.V.
H. Vervelde
JAJ Lensink, M Lensink-Ros, JW Ros en JH Ros-Rösken
J.D. Hesselink en J.H. Hesselink-Bollen
J.H.E. en D. Geessink
J.M. Knuivers
Koldewey
Kotmans
Landbouwbedrijf Bollen
Landbouwbedrijf Elsinghorst
Landbouwbedrijf Huiskamp
Landbouwbedrijf Ten Broeke
Landerij Groeigoed
L.R.G. Holleman
Maatschap A.B. Simmelink en H. Simmelink-Stronks
Maatschap A.G. Boomkamp en H.G. Boomkamp-Bruil
Maatschap A.W. Mennink en A.H. Mennink-Bruntink
Maatschap Bruins Wassink
Maatschap B.W. te Selle, D.J.A. te Selle-Nijenhuis en l.te Selle
Maatschap B.W. Tolkamp en G.H.H. Tolkamp-Oonk
Maatschap C.B.W. van Hal, M.F.J. van Hal-Wopereis en M.B.J. van Hal
Maatschap Delger-Rokosch
Maatschap D.J.J.A. te Peele en J.W. te Peele
Maatschap D.J.Legters en L.A.Legters-Te Paske
Maatschap D.W. Hijink en B.J. Hijink-Rosier
Maatschap E.W. en R.H.J. Jentink
Maatschap G.J. Koks en H.B.J. Koks-Maas
Maatschap G.J. Nijenhuis en J.E.W. Nijenhuis-Bollen
Maatschap G.J.W., M. en J. te Brummelstroete
Maatschap G.Th. Beskers en J.W.H. Beskers-Tolkamp
Maatschap G.W. Geerdes en G.C. Geerdes-Stemerdink
Maatschap G.W./M.A. Damkot-Harmelink
Maatschap G.W. Wiggers en J.A. Wiggers-Eeltink
Maatschap H.B. en E.H.J. te Selle
Maatschap Het Elzen
Maatschap H.J. ten Damme en A.J. ten Damme
Maatschap H.J. van Eerden en H.W.G. van Eerden-Til
Maatschap H.M.M. Schurink en E.A.M. Schurink-Schuurmans
Maatschap H.W. Abbink en A.J.G.B. Abbink
Maatschap J.A. Renskers en J. Renskers-Aarnink
Maatschap J. Dondergoor en J.H. Dondergoor-Poppink
Maatschap J.G., S. de Roos en T.J. de Roos-Overbeek
Maatschap J.H. Ruessink en F.G. Ruessink-Grevers
Maatschap J. Nijenhuis, W.J. Nijenhuis-Toebes en G.H. Nijenhuis
Maatschap J.T. te Winkel en T.G. te Winkel-Bussink
Maatschap J.W. Deunk, J.B. Deunk-Woestenesch en R. Deunk
Maatschap J.W. Oortgiese en E. Oortgiese - Droppers
Maatschap J.W. Poppink, G.W. Poppink-Lammers en R.Poppink
Maatschap J.W. Poppink, G.W. Poppink-Lammers, R. Poppink en R. Poppink
Maatschap J.W. ten Dolle en W. ten Dolle-Groters
Maatschap Klumper-Geessink
Maatschap Kreil
Maatschap Lammers
Maatschap P.G.J. en G.J. Makkink
Maatschap R.B.A.J. Klein Tuente en J.A.M. Klein Tuente-Tuinte
Maatschap R.M. en J. Visser
Maatschap Tiggeloven Meddo
Maatschap W. Bemers en S. Bemers-Siebelink, tevens handelend onder de naam Veehandel Bemers
Maatschap W. Bemers en S. Bemers-Siebelink, tevens handelend onder de naam Veehandel Bemers
Maatschap Zieverink "Dennenhof"
Manege Bedrijf Aarnink
Melkschapenhouderij de Plantenkamp V.O.F.
Melkveebedrijf Heutink V.O.F.
Melkveebedrijf Kössinkhoeve
Melkveebedrijf Oonk
Melkveebedrijf Smalbraak
Melkveebedrijf Stortelers
Melkveehouderij te Winkel-ter Horst
M.G.M. Lageschaar en H.A.G. Jansen
Mts. Elsinghorst
MTS Huiskamp
Mts. Keveskamp
Mts. K.W. Vreman, J.S. Vreman-van Binsbergen en H. Vreman
Mts. Lensink
Onderdijk
Onno Bruins Bosbouw & Agroservice B.V.
Paardenopfokbedrijf Wim ten Pas
Pluimveebedrijf Maas
Poelhuis Boerderij Recreatie
R.A.M. Taken, C.A. Taken en D.J.J. Taken-Piek
R. Meinen, J. Meinen-Siebelink
Ros J.W. en Ros-Rösken J.H. Mts.
Schaapskudde en Belevenishof Achterhoek
Smalbraak CV
Snijders Aardappelen
Stal Hietbrink
Stemerdink J.W.J. en Stemerdink-Poppink J.B.W.
S. Wijnveen, J.E. Korenberg en G.W.J. ter Haar C.V.
Te Voortwis C.V.
Tiecheler v.o.f.
Vervelde Akkerbouw
v.o.f. Boeijink-Wassink
V.o.f. Bus-Jansen
V.o.f. Grevers Miste
VOF Hovenier
v.o.f. Rennerdink
V.o.f. Sloetjes Winterswijk
V.O.F. Ubbink Plantgoed
Wijngaard Hesselink
W Reijmes A Tolkamp