Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Groningen
Westerwolde
Wijk 00 Bellingwolde
(11)
Wijk 01 Oost
(3)
Wijk 02 Blijham
(14)
Wijk 03 Sellingen
(12)
Wijk 04 Vlagtwedde
(6)
Wijk 05 Bourtange
(11)
Wijk 06 Sellingerbeetse
(8)
Wijk 07 Ter Apel
(9)
Wijk 08 Ter Wisch
(9)
Wijk 09 de Maten
(3)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Teelt van granen, peulvruchten en oliehoudende zaden in Westerwolde
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
A.A.J.M. Brooijmans, W.A.M. Brooijmans-Huijbregts en P.L.A.A. Brooijmans
A. en H. Joling
A.G. de Ruiter en W. Wassink
Akkerbouwbedrijf Bots
Akkerbouwbedrijf Drenth
Akkerbouwbedrijf Hamminga
Akkerbouwbedrijf Kaput
Akkerbouwbedrijf Meier
Bakker Pluimvee
B & LA Scholte Agro
Ben's Boom & Tuin
C. Greving en M. Tijink
de Groot Akkerbouw
E., A.K., K.H. en E.G. Meendering en E.J. Meendering-Roelfsema
E. Behling en C.N.A. Behling-Hebers
G. en W. Velthuis
G.H. en J.R. Mestemaker
G.H. Katuin
G. Kohlleppel
Greven Agri
Gunnewijk V.O.F.
Haarhuis Agro B.V.
H B Soppe
H.J. Vink
J.A. Flikweert Akkerbouw B.V.
J.H. Kruit en R. Kruit
J. Hulsker
J. Kuipers en J.R. Kuipers-Wever
J. Schuring
Kruise B.V.
Landbouwbedrijf Boels
Landbouwbedrijf Heller
Landbouwbedrijf J.W. Tammes
Landbouwbedrijf Kruijer Metting
Landbouw- en loonbedrijf Schnieders
Landbouwonderneming Meijer
LMB Pepping
Maatschap A, J en A. Schuring en. J. Schuring-Hesse
Maatschap Blikman
Maatschap Buijs-Vermue
Maatschap De Boer-Schoenmaker
Maatschap D.G. Boerma en A.C.M. Boerma-Van Reijswoud
Maatschap Dinkla
Maatschap Gruis
Maatschap H.A.L. Manning en A. Manning-Meijer
Maatschap Hermelink
Maatschap H.F. Schoo en M.C. Schoo-Hempen
Maatschap H.L. Mulder Sellingen
Maatschap Hovinga
Maatschap Huizing
Maatschap H. Wijnholds, R. Wijnholds-Doorn en H. Wijnholds
Maatschap J.A. Mulder
Maatschap J.C., T en H. ten Have
Maatschap J.F.H. en L.M. van Wijnbergen
Maatschap J.G. en J.K. Grezel
Maatschap J.J. Moed & W.E. Moed
Maatschap J. Plaatje en Mw. J. Plaatje-Timmer
Maatschap K.G. Schipper en G. Schipper-Greven
Maatschap Krabben-Renken
Maatschap Kuper
Maatschap Landbouwbedrijf Jürging
Maatschap Louwerhoff
Maatschap L. Tammes en R. Tammes-Alberts
Maatschap Luttjeboer
Maatschap Meijer
Maatschap Noordhoff
Maatschap Rotgers
Maatschap Scholte
Maatschap Wisman
mts. G.H. Huisman en J. Huisman-Poppinga
mts G J en J I ten Have
Mts H.B. Tammes en J.A. Tammes-van Linge
Mts. H.J. Bots en H.M. Bots-Arnoldus
Mts. H., M. en E. Jansen
Mts. J. en G. Joling
Mts. Sassen
Oosterveld HJ en GS en Oosterveld-Sander EA Mts
Schoenmaker Agri B.V.
Slegge10
T.F.A. Agro B.V.
Van Duijnhoven Akkerbouw
V.O.F. Hemmen-Sanders
Waalkens
Walhoeve
W.D. Hoeksema V.O.F.
Willie Krabben Agri