Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Zeeland
Terneuzen
Buitengebied Axel
(25)
Buitengebied Biervliet
(21)
Buitengebied Hoek
(21)
Buitengebied Koewacht
(10)
Buitengebied Overslag
(4)
Buitengebied Philippine
(10)
Buitengebied Sas van Gent
(8)
Buitengebied Sluiskil
(5)
Buitengebied Spui
(1)
Buitengebied Terneuzen
(1)
Buitengebied Westdorpe
(4)
Buitengebied Zaamslag
(29)
Buitengebied Zuiddorpe
(5)
Kern Axel
(9)
Kern Biervliet
(3)
Kern Hoek
(1)
Kern Koewacht
(3)
Kern Overslag
(1)
Kern Philippine
(1)
Kern Sas van Gent
(1)
Kern Sluiskil
(3)
Kern Westdorpe
(8)
Kern Zaamslag
(1)
Kern Zuiddorpe
(3)
Terneuzen Centrum
(2)
Terneuzen Noord
(3)
Terneuzen Oost
(3)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
(122)
Teelt van meerjarige gewassen
(4)
Teelt van sierplanten
(2)
Fokken en houden van dieren
(16)
Akker- en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren
(9)
Dienstverlening voor de landbouw; behandeling van gewassen en zaden na de oogst
(33)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht in Terneuzen
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
't Groene Land
Agro De Posthoorn
Ardali Company
ATA TR
Basaran35
Belde V.O.F.
B. en J. Termote
Beumer Agro Service
Cereshoeve B.V.
Cosmik Dienstverlening
Cuelenaere VOF
C.V. de Clercq
David Agro B.V.
David de Jonge Loon en Verhuurbedrijf B.V.
de Appelgaard
De Baeckermat Agro
De Baeckermat C.V.
De Beleir
de Clerck G.H.E. en Celie C.M.M.
De Hoeve Murre
Deij-Guiljam-Muller Hoek v.o.f.
Dekker V.o.f.
de Letter Asperges & Zo
De Putter Binnendijk V.O.F.
De Rechter V.O.F.
de Regt Landbouw
De Schuttebocht
De Woeste Kop
Dieleman de Smet v.o.f.
Dieleman Landbouw
Dieleman Seeds B.V.
Dieleman Vlaanderhof
Ege Mutlu
EKO Pluimveebedrijf "Het Kippenhoekje"
Ergun Bros
Erven Bracke
FBA IPEK V.O.F.
Firma Buysse-Haverbeke
Firma De Cock-Naessens
Gebrs. Barbé V.O.F.
Giani Logistic
Gielliet V.O.F.
Goethals-van Hecke V.O.F.
Govaert V.O.F.
Greenlift
Guiljam-Hoek B.V.
Haak-De Jonge
H.A. de Sutter en E.C.P. de Milliano-de Sutter
Handelsbedrijf A. van Wijck
HD-Agro
H.E.L. Verhelst akkerbouwbedrijf
Hermus-de Kok
J. Dieleman
J. en W. de Kraker
JoannaJ
J. Verstraten
Kerckhaert V.O.F.
K.J.P. Steendijk
Landbouwbedrijf De Kubber VOF
Landbouwbedrijf H. Vervaet
Landbouwbedrijf P.D. Mol
Landbouwbedrijf Termote & Zn.
Landbouwbedrijf Thomaes
Landbouw- en Loonwerkbedrijf Wolfert-van der Gouwe V.O.F.
Langeweg Beheer B.V.
Loonbedrijf Buijsse V.O.F.
Loonbedrijf J.D. Haak
Loonbedrijf Red Lion
Loon- en Grondverzetbedrijf Harthoorn Verhulst B.V.
Loon-/en landbouwbedrijf Barbé
Maatschap A. de Putter en P. Dieleman
Maatschap Audenaert-Van Houtte
Maatschap Boogerd-Quaak
Maatschap Boogerd-Vinke
Maatschap Coene-De Cokere
Maatschap De Bosput
Maatschap de Clerck-Termote
Maatschap Dees-Dees
Maatschap de Feijter
Maatschap de Feijter
Maatschap de Feijter
Maatschap De Feijter-Focker
Maatschap De Halve Maan
Maatschap De Putter
Maatschap de Putter Zaamslag
Maatschap Dhondt
Maatschap Dhuyvetter
Maatschap Dieleman
Maatschap Dieleman Quaak
Maatschap E. Suij
Maatschap F.A.J. en J.A.P. Boonman
Maatschap F & J Dieleman
Maatschap F. en R. Calon
Maatschap G.E.A.E. en J. Cortvriendt
maatschap Govaert-Walrave
Maatschap Guiljam-Simons
Maatschap Herweijer-van Dierendonck
Maatschap Jesoirens
Maatschap J.F. Dieleman en Y.E.M. Heijens
Maatschap J.,R. & M. Riemens
Maatschap J.W.E.M. van Alphen, G.W.M. van Alphen-Mulders en T.T.J. van Alphen
Maatschap Kalisvaart-Dekker
Maatschap Ketelaars-Vermeer
Maatschap L.A. Dees
Maatschap Landbouwbedrijf de Feijter-Dekker
Maatschap Mangnus-Weemaes
Maatschap M. en A. Scheele
Maatschap Nijssen
Maatschap P.J.P. de Backere-de Winter
Maatschap P. Verstraten
Maatschap R.G.C. Lippens
Maatschap Rozijn
Maatschap Scheele - Colijn
Maatschap Schmitz-Baets
Maatschap Schrauwen
Maatschap Smits Dekker
Maatschap Van Cadsand
Maatschap van Cruijningen-Dieleman
Maatschap van Daele-Buyck
Maatschap Van de Wouw - Stads & Zonen
Maatschap van Hoeve
Maatschap van Remoortele-de Cock
Maatschap Verhelst
Maatschap Vermeer Axel
Maatschap Waverijn
Maatschap W.D.A. en D.W. Dekker
Maatschap W. en A. den Exter
Maatschap Werktuigen Steendijk
Maatschap W.M. Murre en C.L. Murre
Mattheeuws V.O.F.
Mauritspolder V.O.F.
Melkveebedrijf familie Van Hoof
M. Goense akkerbouw
Monnikenhof
Monnikenhof
Mts. Akkerbouwbedrijf Haak
mts C.A. en M. Dees
MTS Hereijgers
Mts. Kouyzer
Mts. M. Wolfert en M.S. Wolfert
Mts. Uitdewilligen van Rumste
Mts. Van Wijck-de Bruijne
Mts. Vinke
Mullaert- Dierikx
Nooijen dairy
Paardenhouderij de Feijter
Pauwvliet
P.C. Hamelink
Pepers Hoek V.O.F.
Priem - de Jonge
"De Meijer Agro v.o.f."
R. & M. Buijsse VOF
R.Ch. Boerjan
Red Lock Farm
R.J.M. Verbist en zonen
Slagerij De Smet
Stal Beatrixhoeve
Stal de Vlasbloem
Stevens Kuipers
Stille Maatschap Riemens-de Feijter
T.A. DE MUL, D.W HAAK, M.H. HAAK, P.J.D. DIELEMAN
Teeltbedrijf Goud Biervliet B.V.
Thomas Polfliet
Van Driessen
Van Hoeve Civiele Techniek
van Waes de Dobbelaere
Van Waes Graszoden
Vera Kindt
Verhaegen Agri
Verhaegen-Smet
Verhelst Graszoden
Vervaet-Thomaes C.V.
Vincent Verhuur B.V.
V.o.f. Aandijke
VOF Boonman
VOF de Vleesschauwer
V.O.F. Haak
V.O.F. Hippisch Centrum Midden Zeeuws Vlaanderen
V.O.F. Loonbedrijf D. Dekker
V.O.F. Matthijs
VOF Ramondt
V.o.f. Riemens
VOF Tollenaar Landbouw
V.o.f. van der Zee
W. Baert Loonwerk B.V.
Wimach