Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Friesland
Ooststellingwerf
Appelscha
(11)
Donkerbroek
(13)
Elsloo
(13)
Fochteloo
(8)
Haule
(12)
Haulerwijk
(7)
Langedijke
(5)
Makkinga
(13)
Nijeberkoop
(10)
Oldeberkoop
(18)
Oosterwolde
(22)
Waskemeer
(5)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Fokken en houden van dieren
Fokken en houden van melkvee
(102)
Fokken en houden van runderen (geen melkvee)
(10)
Fokken en houden van paarden en ezels
(5)
Fokken en houden van schapen en geiten
(3)
Fokken en houden van varkens
(1)
Opfokken en/of houden van pluimvee
(13)
Fokken en houden van overige dieren
(3)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Fokken en houden van dieren in Ooststellingwerf
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
A.A.J.H. van der Heijden
A.J.A. en Y. van Noordenburg
Alpaca Hoeve "De Drie Provinciën"
Alpaca La Cria B.V.
A.N. & Y. Baken
Angus&Hooglander zoogkoeien en vleesstieren
B en RC Minkema - Oosterbaan
Bruunshoge V.O.F.
D. Boschker Melkveehouderijbedrijf
Deval Stables
Dobbe v.o.f.
E.H.M. van Kippersluis
E.J. van Noordenburg en N. van Noordenburg-de Vries
EKOWORM B.V.
Erve Leverman
FP de Wâlden
Friesland Breeders B.V.
Friesland Breeders B.V.
F. Stelma
G. van der Meer
Het Swifter Hobbydier
H.J.K. de Weerd
H.L.M. Horsthuis, H.J.W. Knoef en G.M. Knoef-Asbreuk
Hoekstra Veehouderij
H.S.M. van 't Klooster en I.L.D. Roos
H.W. Hartman
I.J. Soet
J.A.M. Klever en W.M.J. de Groot
J.A., M.L. en L.W. van de Wolfshaar
J.E. van Rozen
J.H. en L. Oosterkamp
Johannes de Roos
Leverink C.V.
Maatschap A. en W. van Selm
Maatschap A. en W. van Selm
Maatschap Bakker - Booi
Maatschap Brouwer - Jonkman
Maatschap C.Bergsma en E.J. Bergsma-Snijders
Maatschap C.E.E.M. en C.L.W. Raven
Maatschap C. en J. Godrie
Maatschap C.P. van Burgsteden en A. van Burgsteden-van der Veen
Maatschap De Boer-Wemmenhove
Maatschap de Vries-Keuning
Maatschap De Weerd-Ottema
Maatschap F. en M. de Vries
Maatschap F.K. en R.H. en A.C. Otten en G.R. Otten-Groen
Maatschap Flapper - Couperus
Maatschap G.B.W. Nijhuis en J.M. Meekma
Maatschap H.J. en A.M.H. van Daatselaar-Voskuilen
Maatschap Hofstee-Buitenga
Maatschap H.P. Kok en W.J.M. Kok-Schothorst
Maatschap Huisman-Hoekstra
Maatschap Huitema S.V.
Maatschap H.W. de Klein en J.M. de Klein-Tjassing
Maatschap H.W., J.M. en W.F. de Klein
Maatschap J.H. Gorter, A. Gorter-Boetje en J. Gorter
Maatschap J., L. en R. Eijbergen
Maatschap J. Looyen, J. Looyen-Hansma en L. Looyen
Maatschap J.M. Clemens en L. Clemens en A. Clemens-de Jong
Maatschap J.R. Sloot en M. Sloot-Kuil
Maatschap J. van der Bijl en W.J. Terpstra
Maatschap J. van Dooren en H. van Dooren-van de Bunt
Maatschap J.W. Melman en H. Melman-de Jong
Maatschap Kastelein
Maatschap K. en G. de Vries en A. de Vries-Hummel
Maatschap K.L. ten Wolde en B.K. ten Wolde-Stevens
Maatschap Kooijman-Tolboom
Maatschap L.A. Bos en A.E. Bos
Maatschap Leistra, B. en Willems, J.R.
Maatschap M. Bouma, M. Bouma en G. Bouma-Dijkstra
Maatschap Nijboer - De Vries
Maatschap Noomen
Maatschap P.J. Stalenhoef en R. Stalenhoef-Brouwer
Maatschap Plantinga
Maatschap Prakken
Maatschap T. Hof en G.H. Ruitenberg
Maatschap T. v/d Veen, H. v/d Veen-Clevering en D. v/d Veen
Maatschap van 't Klooster en Hofhuis
Maatschap van de Hoef-Wijntjes
Maatschap van der Veer
Maatschap Veehouderij Kwakernaak
Maatschap Vehoff
Maatschap Vermeer
Makru Agriservice
Melkveebedrijf ´De Oolde Hof´
Melkveebedrijf de Vries - Sikma
Melkveebedrijf Hekman
Melkveebedrijf Kelder-Vermeulen
Melkveebedrijf Kraak
Melkveebedrijf M. en B. Dijkstra
Melkveebedrijf Neimeijer
Melkveehouderij Smid
Mts. A. Jonkman en E. Jonkman
Mts. A- L- M en E Hoekstra Menken
Mts. de Jong-van der Veen
MTS Doornenbal-Smit
mts E, L en M Boersen-Rigter
Mts. H.G.E. Douma en J.W. van der Wal
Mts. Hut
Mts. K., J. en W. Oenema
Mts. L.E. en J. en P. de Boer
Mts. M. Boksebeld en G. Boksebeld - de Boer
Mts. M.Heida & G. Heida-de Bie
Mts. Mulder
Mts. P.C. Smit, A.G.J.M. Smit-Hoogenbosch en L.P.J. Smit
Mts. S en W de Boer
Mts Sinnige-Brinkman
MTS van Burgsteden
Mts. Van der Hout - de Jong
Mts. Van der Zon - de Jong
Mts. W. en H. en S. van Vilsteren
Paardenfokkerij De Rendijk
Paarden pension Elserveld
PAC van 't Klooster
Pluimveebedrijf De Vries V.O.F.
Pluimveebedrijf Doeve - Rodenburg
Pluimveebedrijf van 't Klooster
Pluimveebedrijf Van Harten
S. de Vegt
S.E. van Dalen
S.H. Hoekstra
Sintjanshoeve
Spanninga C.V.
Stal de Goldhaer
Stille maatschap H.J. Vernooij en E.H. Vernooij
S. van Weperen B.V.
Toproad Youngstock
Van den Berg Pluimvee B.V.
Van Gans Dairy
V.O.F. A.P.H. de Wit
V.O.F. de Bree
V.O.F. Faber Pluimvee
V.O.F. Folkertsma-Mellema
VOF van Doorn Brandsen
W.J. Voskuilen/P.M. Voskuilen-van Wee
W. Prikken Elsloo
W.W.J.M. de Wit