Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Flevoland
Noordoostpolder
Wijk 01 Emmeloord
(91)
Wijk 02 Bant
(4)
Wijk 03 Luttelgeest
(4)
Wijk 04 Marknesse
(14)
Wijk 05 Kraggenburg
(1)
Wijk 06 Ens
(12)
Wijk 07 Nagele
(8)
Wijk 08 Tollebeek
(3)
Wijk 09 Espel
(7)
Wijk 10 Creil
(5)
Wijk 11 Rutten
(6)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Industrie
Vervaardiging van voedingsmiddelen
(18)
Vervaardiging van dranken
(2)
Vervaardiging van textiel
(2)
Primaire houtbewerking en vervaardiging van artikelen van hout, kurk, riet en vlechtwerk ( geen meubels)
(7)
Drukkerijen, reproductie van opgenomen media
(5)
Vervaardiging van chemische producten
(2)
Vervaardiging van farmaceutische grondstoffen en producten
(1)
Vervaardiging van producten van rubber en kunststof
(6)
Vervaardiging van overige niet-metaalhoudende minerale producten
(1)
Vervaardiging van producten van metaal (geen machines en apparaten)
(33)
Vervaardiging van computers en van elektronische en optische apparatuur
(2)
Vervaardiging van elektrische apparatuur
(1)
Vervaardiging van overige machines en apparaten
(19)
Vervaardiging van auto’s, aanhangwagens en opleggers
(9)
Vervaardiging van overige transportmiddelen
(4)
Vervaardiging van meubels
(15)
Vervaardiging van overige goederen
(4)
Reparatie en installatie van machines en apparaten
(24)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Industrie in Noordoostpolder
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
2Flames
AES Technische groothandel
Agrar Systems B.V.
Allround Coating B.V.
Andela Techniek & Innovatie B.V.
A.P. Machinebouw B.V.
Arkenbouw Post B.V.
AW Machinery B.V.
Baaiman Jachtbouw
Banketbakkerij Steenbergen
Bart Agro Mechanisatie Noordoostpolder B.V.
Bearlock-Benelux B.V.
Bearlock-Camperline B.V.
Bearlock-Nederland B.V.
Bedrocan Nederland B.V.
Boeren Brouwers
Cablescan B.V.
Cogas Tech B.V.
Conrad Service Solutions B.V.
Conrad Stanen B.V.
Crane Painting Gouweleeuw B.V.
Culicare Catering B.V.
De Boer Orthopedie
Dekker Constructie- en Machinebouw B.V.
De Tweeslag B.V.
De Wit Handelsonderneming
Dictator Productie B.V.
Dijksma Koudetechniek B.V.
Dioneth
DKM
Doggen Constructie en Reparatie B.V.
Drukkerij Feiko Stevens B.V.
Drukkerij Landhuis
D.T. Dijkstra
Dutch Golden Group B.V.
Dutch luxury designs
Duurzaam in kleur B.V.
E&H Houtzagerij
Eko boerderij "De Eerste"
Ellens Landbouwtechniek B.V.
Entwick
EXIL drukwerk & presentatie
Exult
Exult Interieurmakers
Flevoplant Holding B.V.
Flexstickers
Geesink 3 B.V.
Geesink B.V.
Giethoorn Optiek
Goedhart Emmeloord B.V.
Goossens Techniek Meubels B.V.
Groenewoud/Jansma
Hakvoort Professional B.V.
Hakvoort Professional Zeeland B.V.
Haller Benelux B.V.
Hamofa NL B.V.
Handelsonderneming Agri 2B
Hanekamp & Post B.V.
H.A telecom
H en A Metaal B.V.
Hoefnagel Service in Fishworld B.V.
HR Creations B.V.
IJB Mortel Emmeloord B.V.
IJzervlechtbedrijf Rigterink B.V.
Interemm B.V.
JHR Waterbouw
Kaasboerderij Poldergenot B.V.
Kaasboerderij Poldergenot V.O.F.
Kamplacon B.V.
Kampstaal B.V.
Keulmac Machines B.V.
Klein Poelhuis Emmeloord B.V.
Kolf & Molijn B.V.
Kolf & Molijn Facilitair B.V.
Koop v.d. Wal B.V.
Kramer Watersport
Kuberas
Landbouwservice Ens
Lani
LucaLink B.V.
Lumacon
Machine Constructies Marknesse B.V.
MCR Machinery B.V.
Mechanisatie- en Konstruktiebedrijf P.J. van Driel
Meditech Europe B.V.
MetalProtection B.V.
Michel Schijf Green Energy B.V.
Motorenrevisie Flevoland B.V.
Mr. James Interiors
M.T.D. Mobiel Technische Dienst
Mulder Tulips
MWTM
NOP Marine Consultants
Offringa B.V.
Opklapbedkopen
Ovri B.V.
Paauw Metaalbewerking
P & R Advies en Service voor de Watersport
P & S Wearparts B.V.
Parc B.V.
Pasterkamp Jacht- en Scheepstimmerbedrijf B.V.
Polder Staal Producties
Polyester Produkten Emmeloord B.V.
Proqraft B.V.
Quality Interior Art
Raijmann Interieur B.V.
Rotec Engineering B.V.
Rotec Special Projects B.V.
Rotink Mechanisatie Emmeloord B.V.
Sam & Nel's Taarten
Samon B.V.
Schotte Kunststoffen B.V.
SD Laserworks
Spuiterij Gouweleeuw B.V.
Staring B.V.
Startblock B.V.
Stijlvolhout B.V.
Stijlvol Wellness B.V.
Straalbedrijf Westerhof B.V.
Sturdy Legs B.V.
Suplacon B.V.
SWP Machinery B.V.
Synthesis B.V.
Technische en Agrarische Dienstverlening Bauke Leistra
Tecmaster
The Enchanted Tree
Timmerfabriek Vema B.V.
ToegangsTechniek Espel
Tolsma-Grisnich B.V.
Tolsma-Grisnich B.V.
TPP Bos B.V.
Tree2art
Utior
VABO Composites B.V.
Veco Groente en Fruit B.V.
Vecomach B.V.
Velas B.V.
Velas Jonker B.V.
VEMA Kozijnen en Deuren B.V.
Verbruggen Emmeloord B.V.
Vermeshoeve
VK-techniek
V.O.F. Brood- en Banketbakkerij Hendrik Schaap
V.O.F. Brood- en Banketbakkerij Hendrik Schaap
V.O.F. "Typis"
V.O.F. Visser-Cöp
V.S. Apple Industries Marknesse B.V.
Wagenbouw Bolle B.V.
Wevano Machinery B.V.
Wijngaard Maronesse
Willem Wierda B.V.
Wim van Gurp Polyester
Yellow Chips B.V.
Zeilmakerij Lampe B.V.
Zuidberg Tracks B.V.