Veilinghuis Omnia
Kolham - Groningen
www.veilinghuis-omnia.nl
Veilinghuis Omnia
Veilingen van huisraad, kunst, antiek, machines e.d. roerende goederen
9615TJ
Kolham
-1947 -1973 -392592 -394803 0598 0653.428350 1.200 1.300 102 107 115 125 13.000 153 1600 179 184401910 1868 1899 18e 19 191 192 1p 1u 20 2024 20e 21 215 23 35 37 4.200 41 42 484 4x 5 53 54 63 9615 a aankom aanmeld agenda albert algemen april b baptism begin betal bevest bijbel blauw blijf bloed bloem bloemmodell bov bred catalogus cherub china christ christus clientenonderzoek cm dam decor delig dinsdag direct diver dop duif dynasty eetservies eeuw ernest facebok familie famill fax fer flora floral ga ganzenhoedster geemailleerd geest gegeven gesigneerd gevleugeld goeder gouache/papier graanrepubliek gras groning groninger grot h handig heilig hendrik henk higgin hom hoofd hoofdinhoud hoogezand hoogt hout ieder inbreng info@veilinghuis-omnia.nl informatie inlog inlogg inscriptie interieur inzendvoorwaard jan johan jordan kangxi kavel kijkdag kolham kop korenlandschap kraakporselein kraanvogel l.o landstra link lint lip lot lowestoft man maris mat.3.1.6 meander medaillon media meisj meldingsplicht melger melk menu mid ming mobiel neerdaalt next nieuw nieuwsbrief olieverf/doek omgev omnia omsluit onderglazur onderkant ondersteund onlin ontvang oost opbrengst ophal ord overslan parel perk plesmanlan porselein porvenanc preview previous privacy privebezit qianlong rand rechtsonder register registrer rengerspark rigg rivier rond ros roug schotel schriftelijk schubbing sic signatur sint sint-jan sitemap slinger spor studie studie-bloemmodell t/m taxatie tj tmv uitlop uitnod vanaf veiling veilinghouder veilinghuis veilinglocatie verguld verklar verkocht verkop verkort verzeker verzend vier vlammend voettekst vogel volg voluit voorwaard vorm vrag wanli webdesign willem x ø
Vind meer informatie over Veilinghuis Omnia in de interactieve versie