Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Groningen
Eemsdelta
(9)
Groningen
(2)
Het Hogeland
(21)
Midden-Groningen
(15)
Oldambt
(1)
Pekela
(3)
Stadskanaal
(4)
Veendam
(4)
Westerkwartier
(4)
Westerwolde
(9)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
Teelt van groenten en wortel- en knolgewassen
Teelt van groenten in de volle grond
(7)
Teelt van groenten onder glas
(6)
Teelt van paddenstoelen
(1)
Teelt van aardappels en overige wortel- en knolgewassen
(41)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Teelt van groenten en wortel- en knolgewassen in Groningen
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
A.J. Vermue en B. Vermue-Post
Akkerbouwbedrijf W. & T. Behling
akkerbouwbedrijf Wortelboer-Keupink
Baarveld
Bahari Peppers
B.P. Jansema en P.E.C.M. Jansema -Swinkels
De Akkers 11
de Laat-de Boer
De Stadsakker
De Winter
De Woldtuin
Dijkstra Groentezaden B.V.
Duisterwinkel 't Zandt
Koolen Champignons Marum B.V.
Kwekerij Dijkstra
Kwekerij J. Vos
Kwekerij van Os
Lambers-Swart
Landbouwbedrijf Heun
Landbouwbedrijf Maters B.V.
Maatschap A & A Grol
Maatschap A.H. v.d. Broek, A.K. v.d. Broek en J.A. v.d. Broek
Maatschap Atzema-Borcheld
Maatschap Ballast
Maatschap Becker
Maatschap Bessembinders
Maatschap D. Tiktak en W.J. Tiktak-Trip
Maatschap G. Bouwsema en Mw D.M. Bouwsema-Van Os
Maatschap G.L.K. en B.J. Munneke
Maatschap H.E. Clevering, T.I.W. Clevering-Sikkema, E.I. Clevering en R.A. Clevering
Maatschap H. en M. Schalk-Wierenga
Maatschap H.G. Wollerich en H.A. Wollerich-Piest
Maatschap H.H. Hemmes en S.E. Hemmes
Maatschap Jansen
Maatschap J.B.H. Stoffel en A.G. Stoffel-Ritzema
Maatschap J.N. de Jong en W.M. de Jong-Vermeegen
Maatschap K.C. en K.J. Hoff
Maatschap Laarman
Maatschap Lamfers
Maatschap Ploeger
Maatschap Poppe
Maatschap Smits-Flipsen
Maatschap Vrijenhoek-Mokkelencate
Maatschap W.A.J. Sponselee en H.B.M. Sponselee-Buurman
Maatschap W.R.L. Scholtens en J. Scholtens-Beets
M. Haaijer en S. Haaijer-Prins
MTS. A.J.J.J. & K.A.G. Maters
Mts Bolt
MTS Flipsen-Vermue
Mts G.A. Jonas en G.M. Jonas-Tellegen
Mts. Hegge-Bos
MTS Hendriks
Mts H. Migchels en D. Migchels-Greijdanus
Mts Koop Landbouw
Mts. Meendering-Schuring
MTS. P.J. en F.P. van der Zee
Mts. Renken
Mts van Maldegem Vierhuizen
Mts W.J. Klijn & I.E. vd Steeg
M. Uniken
P.A.G. Hendriks, H.A.P. Hendriks en J.A.C. Hendriks-van Beek
Perdok V.O.F.
Pura Verdura
R. Clevering en J.J.M. Clevering-de Wolf
S. Ausma, N.A. Vreugdenhil
S. Leeuwerik, E.K. Leeuwerik-Kersten en H. Leeuwerik
Smit Kwekerijen B.V.
Smit Kwekerijen B.V.
Smit Kwekerijen B.V.
Tonnis Veenkamp BIO
U.P. Meinardi en A.H. Wind
V.O.F. Eendhuizen