Interactieve versie
Veilinghuis Omnia
Kolham - Groningen
www.veilinghuis-omnia.nl
Veilinghuis Omnia
Veilingen van huisraad, kunst, antiek, machines e.d. roerende goederen
9615TJ
Kolham
-1908 -392592 -394803 0598 0653.428350 1 11 1200 157 1600 1700 1800 1875 18e 1900 194 1p 1u 2 2024 260 29 2x 3 3656 3663 4 6 60/71 7 9615 aankom aanmeld agenda albert algemen betal bevest blauw blauw/wit blijf ca cartouch catalogus certificat china clientenonderzoek cm collectie december decor deksel dekselbokal deskundigenverklar dinsdag direct eeuw erotisch eu facebok fax ga gegeven gegraveerd gesigneerd geslep gestok gewicht goeder gram groning grot guangxu h h.j handig holland hom hoofdinhoud hoogezand hooghoudt hoogt ieder inbreng inclusief info@veilinghuis-omnia.nl informatie inlog inlogg inzendvoorwaard ivor kangxi kavel keizer keizerin kijkdag knopbekron kolham kop landstra leeuw link lip lopend media meldingsplicht menu mist mobiel next nieuw nieuwsbrief november omgeslag omnia onderglazur onderzijd onlin ontvang opbrengst ophal ord overslan pink plesmanlan porselein previous privacy provenanc provincien provinciewapen rand register registrer rengerspark rond rustend schotel schriftelijk scèn servet sitemap sokkel staand standvoet t/m taxatie tj tmv uitnod vanaf veiling veilinghouder veilinghuis veilinglocatie verklar verkocht verkop verzamelaar/distillateur verzeker verzend voettekst volg voorwaard voorzien vrag webdesign werk x ø
Vind meer informatie over Veilinghuis Omnia in de interactieve versie