Interactieve versie
Veilinghuis Omnia
Kolham - Groningen
www.veilinghuis-omnia.nl
Veilinghuis Omnia
Veilingen van huisraad, kunst, antiek, machines e.d. roerende goederen
9615TJ
Kolham
-1972 -1973 -392592 -394803 0598 0653.428350 1 1.100 11 115 116 120 14 18 184401910 1898 1899 1900 192 1929 1932 1955 1981 19e 1p 1u 20 2024 21 23 24 25 28 36 37 38 3x 4 41 44 484 49 495 5 53 54 55 550 585/1000 7.500 73.0 9 9615 a aankom aanmeld aardewerk agenda albert algemen b belt betal bevest blank blijf blokjes brutogewicht casset catalogus chin china clientenonderzoek cm co cornelis d dam dater deity dinsdag direct dito drie dynasty e.a eelk eeuw escher facebok fax figur ga gegeven gemerkt gesigneerd gestok goeder gouache/papier goud gram gras groen groning grot h handig hendrik henk herenvestzakhorlog hom hoofdinhoud hoogezand hoogt hoogwaardigheidsbekleder horlogeket hout ieder inbreng info@veilinghuis-omnia.nl informatie inlog inlogg international inzendvoorwaard j.p.g jb johan juni kast kavel kennemerland kijkdag kolham kop krt ktp l.o landstra lengt link linksonder lit litho/papier locher lopend lot m.c man maris maurit media meisj meldingsplicht melger menu mobiel modelnr monogram next nieuw nieuwsbrief nr olieverf/doek omnia onlin ontvang ontwerp opbrengst ophal ord overslan past period platel plesmanlan potlod potterie preview previous privacy qing qing-dynasty rechtsonder register registrer rengerspark rond roomkleur schaffhaus schilder schriftelijk signatur sitemap snel soft spor sten t/m taoist taxatie tj tmv toegeschrev uitnod uurwerk vaevo vanaf vas veiling veilinghouder veilinghuis veilinglocatie vels verklar verkocht verkop verzeker verzend voettekst vogel volg voluit voorwaard vrag watch webdesign wereld willem x
Vind meer informatie over Veilinghuis Omnia in de interactieve versie