Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Overijssel
Enschede
Wijk 02 Boswinkel - Stadsveld
(1)
Wijk 04 Enschede-Noord
(1)
Wijk 08 Glanerbrug en omgeving
(2)
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
(73)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
Teelt van eenjarige gewassen
(10)
Teelt van meerjarige gewassen
(5)
Fokken en houden van dieren
(46)
Akker- en/of tuinbouw in combinatie met het fokken en houden van dieren
(5)
Dienstverlening voor de landbouw; behandeling van gewassen en zaden na de oogst
(11)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht in Enschede
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
A.E. Grobben Berenbroek
Akkerbouwbedrijf Geerdink
Biologisch Melkveebedrijf 'n Pol
Demmer B.V.
Dutchdoodles Australian Labradoodles
Erve 't Derkink
Erve Kemna
Erve Rutbeek
E.W.A. Hilderink
Gebroeders Geerdink
G.J.A. Breukers
G.J. Kromhof-Berenbroek
H.A. en A.G.M. Varvik
Heeks Agro Service
Herenboeren Usseler Es, coöperatieve vereniging UA
Hoefsmederij M. Peperkamp
Holzikstables
I. Mosman
Kerstboomkwekerij Vije
Landbouwbedrijf Baake
Landbouwbedrijf Bruggert
Landbouwbedrijf Hietbrink
Landbouwbedrijf Ketterink-Bomkamp
Landbouwbedrijf Leefers
Landbouwbedrijf Mulder CV
Landbouwbedrijf Pil
Leusink Agrarische Dienstverlening V.O.F.
Maatschap 'n Ruuterkaamp
Maatschap 't nieje Laand op oale Groond
Maatschap Averink-Geerdink
Maatschap Boink
Maatschap Dreteler-Meijer
Maatschap G.J.A. en L. Breukers
Maatschap Grobben-Berenbroek
Maatschap H.J. Baardink-Olink en J.H. Baardink
Maatschap J. Engbers
Maatschap Kromhof
Maatschap Lansink
Maatschap Levink
Maatschap Luunk
Maatschap Roerink
Maatschap ten Thij
Maatschap te Riet
Maatschap Wagelaar
Maatschap Wagelaar
Maatschap Wissink
Melkveebedrijf Dalenoord
Melkveebedrijf de Veldgeuver
Melkveebedrijf de Wiefker
Melkveebedrijf Fam. Stokkers
Melkveebedrijf Hobbelt
Melkveebedrijf Holterhof
Melkveebedrijf Lohuis VOF
Melkveebedrijf Mts. Voogd
Melkveebedrijf Ter Heegde
Melkveebedrijf Velthuis
Melkveebedrijf Wagelaar-Denneboom
Melkveebedrijf Wermer
Melkveehouderij G.H. Meijer
Mts. J.D. Rosink en G.W. Rosink
Mts. J.H. en M.B. Meijerink en E.G.M. Meijerink-Groeneveld
Mts. Scholte op Reimer-Weijenborg
Oosterveld G.J. en Oosterveld-Koeslag J.M.
Peterinck-Brunink M.A.C. en Peterinck R.G.J.
R. en B. Grondman
Rietherm B.V.
R.J.B.M. Steggink en S.A.J. Steggink-Braakhuis
Roossink Loon- en Grondverzetbedrijf B.V.
S.J. Strootman
Stal De Weaver
Stal Zogland
Stichting Boerderij "De Viermarken"
Tijink Agro
Vennootschap Wargerink
VEPA
Waanders V.O.F.
Wesseler-Oude Booijink B.V.