Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Friesland
De Fryske Marren
Wijk 02 Bakhuizen
(2)
Wijk 03 Balk
(4)
Wijk 04 Bantega
(2)
Wijk 07 Delfstrahuizen
(1)
Wijk 11 Echtenerbrug
(1)
Wijk 16 Harich
(1)
Wijk 17 Haskerhorne
(1)
Wijk 18 Idskenhuizen
(1)
Wijk 19 Joure
(27)
Wijk 21 Langweer
(2)
Wijk 23 Lemmer
(20)
Wijk 26 Nijemirdum
(1)
Wijk 28 Oosterzee
(2)
Wijk 29 Oudega
(1)
Wijk 30 Oudehaske
(2)
Wijk 31 Oudemirdum
(1)
Wijk 32 Ouwsterhaule
(2)
Wijk 35 Rohel
(2)
Wijk 37 Rotsterhaule
(2)
Wijk 41 Sint Nicolaasga
(15)
Wijk 42 Sinjohannesga
(1)
Wijk 43 Sloten
(1)
Wijk 45 Sondel
(3)
Wijk 47 Terkaple
(1)
Wijk 49 Tjerkgaast
(1)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
Slopen van bouwwerken, grondverzet en proefboren
(10)
Bouwinstallatie
(27)
Afwerking van gebouwen
(32)
Dakbouw en overige gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
(28)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw in De Fryske Marren
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
Aannemersbedrijf A. Faber B.V.
Aannemersbedrijf Metselwerken B.Th. Postma B.V.
Aannemingsbedrijf Bouma
Afhangbedrijf Henk de Glee
Altenburg Funderingstechniek B.V.
Amar B.V.
Aquatech Diving B.V.
B & K Grond- en straatwerken
Bergsma Drainagetechniek B.V.
Betonafwerkingsbedrijf Zijlstra B.V.
Betonsupport B.V.
BHP Funderingstechnieken B.V.
Bouwbedrijf HK
Bouw- en Metselbedrijf L.H. Pieterse & Zn.
Bouwservice Friesland Bouw en Advies B.V.
B. van der Wal
Caspers Dakwerk
De Groot Installatiegroep Divisie Noord B.V.
De Ree Bouw- en Timmerbedrijf
Faber Joure B.V.
Fa. W. Kuipers en Zn.
F. de Vries Beheer B.V.
Finish Betonvloertechniek B.V.
F M projects
Fokke Noppert Grondverzet B.V.
Friesland Mariteam
Friesland tegels V.O.F.
F. v. Duuren
Gaasterland Solar
Geveladvies Flevoland B.V.
G. Tatti
H. Boersma
Heco-Technisch Onderhoudsbedrijf
H. Meester
Hospes Techniek
Installatiebedrijf Hans Potijk
Installatiebedrijf Huisman B.V.
Installatiebedrijf P. Jellesma B.V.
InstallatieBoer B.V.
Installatietechniek S. Reekers V.O.F.
Installatie Techniek Vlig
J.PostmaGWW
K&B Installatietechniek B.V.
K. de Jong en Zn Woningstoffering en Schilderwerken
Klus en Renovatiebedrijf Turfland
Klussenbedrijf K. Huisman
Kuipers Funderingstechnieken B.V.
Lafra
Loonbedrijf Trinks
M3 Workx
Maen Gevelbeheer B.V.
Massink Installatietechniek
Metselbedrijf Duan B.V.
Monoplus
Montagebedrijf Vlasma
Mous Pompsupport B.V.
Onderhoudsbedrijf De Jong & De Boer V.O.F.
Opsafe Valbeveiliging
PH Installaties
Piersma Vloeren B.V.
Ploegnoord V.O.F.
Rem '81 Beheer en Advies B.V.
Resa Horeca
Rienstra Techniek
Rocda Vloerenservice B.V.
Schildersbedrijf Elfsteden
Schildersbedrijf Kampen B.V.
schilders Mous & Verbeek
Schilderwerk Jouwsma
Sloothaak Materieel B.V.
Sloothaak Onderhoud Vastgoed
Slopen en Saneren B.V.
Spouwmuurisolatie Noord
Stefan Okkes scheepstimmerwerk, interieurbouw en meubelmakerij
Stucadoorsbedrijf T. de Vries
Tegelhandel en Tegelzetbedrijf Van Veen
Tegelhandel en Tegelzetbedrijf Wilro B.V.
Tjonger Kozijn B.V.
TopFolie
Van der Leij/Noppert B.V.
Van der Wal Sloopwerken B.V.
Van Rhee Installatietechniek
Vervat Koeltechniek
Vlak werk
Voegbedrijf Hulzinga
Voegbedrijf Langweer
Voegbedrijf L. Jetten
Voegbedrijf S.V.S.
V.O.F. Domien Silvius Spuit- en Schilderwerk
V.O.F. Gebroeders Feenstra
V.o.f. H. en B. Boorsma
V.O.F. Technisch Bedrijf Bokma
Vof Zwart
WinBo Isolatie betonvloeren
W. Minnesma B.V.
Zonmaat
Zuidgeest V.o.f.