Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Friesland
De Fryske Marren
Wijk 02 Bakhuizen
(2)
Wijk 03 Balk
(7)
Wijk 04 Bantega
(4)
Wijk 06 Broek
(3)
Wijk 07 Delfstrahuizen
(3)
Wijk 11 Echtenerbrug
(2)
Wijk 13 Elahuizen
(2)
Wijk 14 Follega
(1)
Wijk 16 Harich
(2)
Wijk 17 Haskerhorne
(3)
Wijk 18 Idskenhuizen
(2)
Wijk 19 Joure
(42)
Wijk 21 Langweer
(4)
Wijk 23 Lemmer
(25)
Wijk 24 Mirns
(2)
Wijk 26 Nijemirdum
(2)
Wijk 27 Oldeouwer
(1)
Wijk 28 Oosterzee
(5)
Wijk 29 Oudega
(2)
Wijk 30 Oudehaske
(4)
Wijk 31 Oudemirdum
(2)
Wijk 32 Ouwsterhaule
(4)
Wijk 34 Rijs
(2)
Wijk 35 Rohel
(2)
Wijk 36 Rotstergaast
(1)
Wijk 37 Rotsterhaule
(2)
Wijk 40 Scharsterbrug
(4)
Wijk 41 Sint Nicolaasga
(23)
Wijk 42 Sinjohannesga
(1)
Wijk 43 Sloten
(3)
Wijk 45 Sondel
(5)
Wijk 46 Terherne
(2)
Wijk 47 Terkaple
(1)
Wijk 49 Tjerkgaast
(2)
Wijk 50 Vegelinsoord
(1)
Wijk 51 Wijckel
(1)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Bouwnijverheid
Algemene burgerlijke en utiliteitsbouw en projectontwikkeling
(72)
Grond-, water- en wegenbouw (geen grondverzet)
(6)
Gespecialiseerde werkzaamheden in de bouw
(96)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Bouwnijverheid in De Fryske Marren
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
Aannemersbedrijf A. Faber B.V.
Aannemersbedrijf A. Fekken B.V.
Aannemersbedrijf Meerbouw Oudega G.S.
Aannemersbedrijf Metselwerken B.Th. Postma B.V.
Aannemersbedrijf van Gosliga
Aannemingsbedrijf Bangma B.V.
Aannemingsbedrijf Bouma
A. de Jong Onderhoud en Installatie
Afhangbedrijf Henk de Glee
Altenburg Funderingstechniek B.V.
Alynia Design & Development B.V.
Amar B.V.
Aquatech Diving B.V.
ATI Abseiltechnieken B.V.
B & K Grond- en straatwerken
Bergsma Drainagetechniek B.V.
Betonafwerkingsbedrijf Zijlstra B.V.
Betonsupport B.V.
BHP Funderingstechnieken B.V.
Bouwbedrijf Agema
Bouwbedrijf A.H. Visser en Zn. B.V.
Bouwbedrijf Cornel
Bouwbedrijf Drost & de Wolff
Bouwbedrijf G. & A. v.d. Beek
Bouwbedrijf G. & A. v.d. Beek B.V.
Bouwbedrijf Harich
Bouwbedrijf HK
Bouwbedrijf Hoogland & Zn.
Bouwbedrijf J. Schotanus
Bouwbedrijf Kroon
Bouwbedrijf NoordOost B.V.
Bouwbedrijf Van der Veer
Bouwbedrijf Van der Zee
Bouw- en Metselbedrijf L.H. Pieterse & Zn.
Bouw- en Onderhoudsbedrijf Jan Oenema
Bouwservice Friesland Bouw en Advies B.V.
Bouwservice Skarsterlan B.V.
Bouwservice van der Meer
Brinksma Schilderwerk
Broekmans VOF
B. van der Wal
Caspers Dakwerk
Cornel Projecten B.V.
C. van der Hauw Betonbouw B.V.
DBI Containerservice B.V.
DBI Joure B.V.
De Groot Installatiegroep Divisie Noord B.V.
De Jong Bouwbedrijf
De Ree Bouw- en Timmerbedrijf
ETP
Faber Joure B.V.
Fa. W. Kuipers en Zn.
F. de Vries Beheer B.V.
Finish Betonvloertechniek B.V.
F M projects
Fokke Noppert Grondverzet B.V.
Friesland Mariteam
Friesland tegels V.O.F.
F. v. Duuren
Gaasterland Solar
Gaastra Dienstverlening
Gebr. De Vries Aannemingsbedrijf B.V.
Gerben van de Beek Schilders
Geveladvies Flevoland B.V.
G. Tatti
H and S Bouwsupport
H. Boersma
Heco-Technisch Onderhoudsbedrijf
Hielkema Bouw
H. Meester
Hospes Techniek
Installatiebedrijf Hans Potijk
Installatiebedrijf Huisman B.V.
Installatiebedrijf P. Jellesma B.V.
InstallatieBoer B.V.
Installatietechniek S. Reekers V.O.F.
Installatie Techniek Vlig
Interieur en Exterieurbouw Lageweg
Isabella Zathe
Jan de Wolff Aannemings- en Verhuurbedrijf
Jellema Bouw B.V.
Jona Oebeles v.o.f.
J.PostmaGWW
K&B Installatietechniek B.V.
K. de Jong en Zn Woningstoffering en Schilderwerken
Klusbedrijf Lewandowski
Kluspunt Lemsterland
Klussenbedrijf Bakker
Klussenbedrijf De Timmer
Klussenbedrijf K. Huisman
Kort Timmer- en Aannemersbedrijf
Kramer's Bouwbedrijf Friesland B.V.
Kramer's Verkoop B.V.
Kuipers Funderingstechnieken B.V.
Lafra
Leemburg Waterbouw
Leemburg Waterbouw B.V.
Loonbedrijf Trinks
M3 Workx
Maatschap Hoekstra - van Loo
Maen Gevelbeheer B.V.
Massink Installatietechniek
Melkveebedrijf de Otterwille
Melkveebedrijf "De Swettepoel"
Metselbedrijf Duan B.V.
Monoplus
Montagebedrijf Vlasma
Mous Pompsupport B.V.
Mts Maat-Hanje
Muvaro
Onderhoudsbedrijf De Jong & De Boer V.O.F.
Opsafe Valbeveiliging
PH Installaties
Piersma Vloeren B.V.
Ploegnoord V.O.F.
postma-keizer
Powerklus
Ramo Klusbedrijf
Rem '81 Beheer en Advies B.V.
Resa Horeca
Rienstra Techniek
R. Nijdam Grond & Straatwerk
Rocda Vloerenservice B.V.
Roggemole de Hoop
Schildersbedrijf Elfsteden
Schildersbedrijf Kampen B.V.
schilders Mous & Verbeek
Schilderwerk Jouwsma
Simon Sikkes
Sloothaak Materieel B.V.
Sloothaak Onderhoud Vastgoed
Slopen en Saneren B.V.
Spouwmuurisolatie Noord
Stefan Okkes scheepstimmerwerk, interieurbouw en meubelmakerij
Steneker tegels
Stichting De Zuidwester Storm
Stichting DFM op Glas
Stucadoorsbedrijf T. de Vries
Tegelhandel en Tegelzetbedrijf Van Veen
Tegelhandel en Tegelzetbedrijf Wilro B.V.
Ter Heide Bouwbedrijf
Timmer en Klusbedrijf Brinksma
Tjonger Kozijn B.V.
TopFolie
Van der Leij/Noppert B.V.
Van der Molen Bouw en Onderhoud V.O.F.
Van der Wal Sloopwerken B.V.
Van der Weg Bouw- en Onderhoud B.V.
Van Rhee Installatietechniek
Vervat Koeltechniek
Victor's Klussenbedrijf
Victor Maakt Het
Visser Bouw & Infra B.V.
Vlak werk
Voegbedrijf Hulzinga
Voegbedrijf Langweer
Voegbedrijf L. Jetten
Voegbedrijf S.V.S.
V.O.F. Domien Silvius Spuit- en Schilderwerk
V.O.F. Gebroeders Feenstra
V.O.F. Handelsonderneming Folkerts
V.o.f. H. en B. Boorsma
V.O.F. Huisman
V.O.F. Janse-Dommerholt
VOF Maerawi Allround Klusbedrijf
V.O.F. Reijenga-Veenje
V.O.F. Technisch Bedrijf Bokma
Vof Zwart
WinBo Isolatie betonvloeren
W. Minnesma B.V.
Zijlstra Integraal Services B.V.
Zonmaat
Zuidfriese Installatie Combinatie B.V.
Zuidgeest V.o.f.