Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Groningen
Oldambt
Wijk 00 Winschoten
(11)
Wijk 01 Finsterwolde
(18)
Wijk 01 Westerlee
(13)
Wijk 02 Drieborg
(9)
Wijk 02 Noord
(7)
Wijk 03 Beerta
(20)
Wijk 03 Midwolda
(17)
Wijk 04 Nieuw-Beerta
(1)
Wijk 04 Nieuwolda
(15)
Wijk 06 Scheemda-Heiligerlee
(6)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
(116)
Bosbouw, exploitatie van bossen en dienstverlening voor de bosbouw
(1)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Landbouw, bosbouw en visserij in Oldambt
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
Agrarisch Loonbedrijf Rombouts B.V.
Akkerbouwbedrijf Barlagen B.V.
Akkerbouwbedrijf Naaijer
Akkerbouwbedrijf Van Rulo V.O.F.
Akkerbouwbedrijf van Vilsteren
Akkerbouwbedrijf Wierenga
A.L. ten Have Mellema, M.B. en D.H. ten Have
A.L. ten Have Mellema, M.B. en D.H. ten Have
A.P. en R.H. Lugtenberg
A.T. Lubberts
Biologisch pluimveebedrijf mts Huisman
Boom- en Rozenkwekerijen Jan H. Kloosterhuis en Zoon B.V.
Boomkwekerij Bosch
Boomrooierij en grondverzetbedrijf Gebr. Naaijer
Bosker-Bouwman Landbouw V.O.F.
Boven Loonwerk B.V.
C. Sturkenboom Holding B.V.
C. Sturkenboom V.O.F.
C.V. van der Spek - Evers
D.A. en M.C. Doornbos Landbouwbedrijf
Dames en heren van Wieringen
E.H. Huisman
Firma Corn Nienhuis, Boomkwekerij "Graaf Adolf" Heiligerlee
Grassmeijers B.V.
Hilbrink Veehouderij
Huisman-Crebas
H. Waalkens, H.E. Waalkens, A. Waalkens en M. Waalkens
J.E. Leeuwma-Hoekzema en M.J. Leeuwma
J.H.B. Klimp en F.A. Klimp-Detmers en A.B. Klimp
J.H. Moed Boomkwekerijen
JuNaLi B.V.
Kloosterboer landbouwbedrijf
Landbouwbedrijf B.A. en A.A. de Boer-Hemmen
Landbouwbedrijf de Blinke
Lettina Farm V.O.F.
Loonbedrijf Sportel V.O.F.
Maatschap A.G. en G.F. Siertsema
Maatschap A.J.M. van Dongen en J.M.P. van Dongen-Lodders
Maatschap A. Sportel en G.T. Sportel-Wieringa
Maatschap Boonman Nieuwolda
Maatschap Bosker
Maatschap Brouwer
Maatschap C.M. Duijndam
Maatschap C.N.H. de Graaf
Maatschap de Graaf
Maatschap D.J. de Lange en H. de Lange-Jansingh
Maatschap Dollardhof
Maatschap Hamster CF zn
Maatschap H.W. Kooistra en E.K. Kooistra
Maatschap J. en L. Tjalma
Maatschap J.G.A. Steentjes en J.H.N. Steentjes- van Lier
Maatschap Landbouwbedrijf van Wesel
Maatschap Muntinga
Maatschap N.J.D. Evers en D. Evers
Maatschap Qualm
Maatschap R.B. en M.J. Naaijer
Maatschap R.I.H. de Graaf
Maatschap R.M. Soeter, R.L.A.B. Soeter-Peters en B.M. Soeter
Maatschap Tiddens
Maatschap Van 't Westeinde
Maatschap van Buizen
Maatschap W. Sportel en F.E. Sportel-Boer
Mandersloot V.O.F.
M.C. Lugtenberg en P.A. Remijn
Melkveebedrijf Achterhof
Melkveehouderij van Breugel
Melkveehouderij van Vilsteren
Midwolder melkvee
Mount Kailash B.V.
Mts. Bolhuis Brinkman
Mts de Ruijter
Mts. H.L.A., G.M. en C.G. van Oostrum
Mts. Jager van Middelkoop
Mts. Mellema
Mts PJ en M van Langen-Vooijs
Mts. Renken
Oldenziel Agri B.V.
P.C. Meijer, M.B. Meijer, R.I. Meijer en G.M. Meijer
Polderknor B.V.
Polderknor Holding B.V.
Schapenbedrijf Kunst Egberts
Spawn B.V.
SPNA Ebelsheerd
Ster Vlapp B.V.
Ster Warffum B.V.
Ster Winschoten B.V.
Stille maatschap A.J. Mensinga en M.E. van Wesel
Sturkenboom V.O.F.
Ten Have Akkerbouw
Ten Have Melkvee
Ten Kate Landbouw B.V.
Tuenter Aapkes BIO
Tuenter Biologische Landbouw
Tuenter Biologische Landbouw
Van 't Westeinde - Bolier
van den Aker V.O.F.
van der Burg Akkerbouw en Vleeskuikens
Van der Meijden C.V.
Van der Meijden dairy C.V.
Varkensbedrijf Driessen
Varkensbedrijf Driessen
Veebedrijf De Meijerij C.V.
V.O.F. De Groot
V.O.F. Lansbergen
Vof Mulder
V.O.F. Rijlaarsdam en Zoon
V.O.F. Wagenaar
V.O.F. Zondag en Zaal
Vogelzang B.V.
Volker Maatschap
Waalkens Landbouw V.O.F.
Wagenaar Natuur
Weeke C.V.
Welfare Exclusive
W.P. Overbeek
W.P. Schutter - H.H.W. Schutter-Kraak
Zuiderveen V.O.F.