Blog
Prijzen
Interactieve versie
Nederland
Drenthe
Borger-Odoorn
1e Exloërmond
(12)
2e Exloërmond
(16)
2e Valthermond
(4)
Borger
(11)
Bronneger
(2)
Bronnegerveen
(2)
Buinen
(6)
Buinerveen
(2)
Drouwen
(2)
Drouwenermond
(3)
Drouwenerveen
(4)
Ees
(3)
Eesergroen
(4)
Eeserveen
(8)
Exloërveen
(2)
Exloo
(11)
Klijndijk
(3)
Nieuw-Buinen
(21)
Odoorn
(3)
Odoornerveen
(11)
Valthe
(3)
Valthermond
(18)
Westdorp
(4)
Interactieve versie
U vindt veel meer informatie per bedrijf en veel meer bedrijven. Ook kunt u filters toepassen en exporteren naar Excel.
Bekijken
Alle sectoren en branches
Landbouw, bosbouw en visserij
Landbouw, jacht en dienstverlening voor de landbouw en jacht
(151)
Bosbouw, exploitatie van bossen en dienstverlening voor de bosbouw
(4)
Klik op de kaart om de interactieve versie te openen.
Landbouw, bosbouw en visserij in Borger-Odoorn
Op de kaart en op de lijst hieronder ziet u bedrijven met tenminste 2 werkenden. Ga naar de
interactieve versie
voor veel meer mogelijkheden.
Agri Service Odoorn B.V.
Agri Service Thale
A.J. Rolfers
A.K. Berghuis
Akkerbouwbedrijf en handelsonderneming Maatschap Plaatje
Akkerbouwbedrijf Kamps
Akkerbouwbedrijf Vleems - Arends
Akkerbouwbedrijf Wolf-Dammer
A.R. Kuiper
Bakker M.J. en Bakker-Nieboer G.L. Mts
Bartelds Landbouw B.V.
Berends Landbouw B.V.
B. Haddering
Blaakmeer-Winter Pluimvee
Boelens Graszoden
Boerenbedrijf Beuling B.V.
Boerenbedrijf Beuling B.V.
C.B.M. Ensink & I.A.H. Ensink-Veenhuis & R.G.M. Ensink
Ensink Landbouw B.V.
Fa. Exterkate-Wolthuis
Firma Kwekerij Vierhouten
Gebr. Mantingh V.O.F.
G.H. Zoelman en M.G. Zoelman-Schuten
G.J. Smegen en T.J. Smegen - van der Veen
Hagting VOF
Handelsonderneming NASCK B.V.
Harbert W. ten Have Agricultuur
Hendriks-Philipsen
H.H., F. en J. Mensen
H.H. Hoekman en M.A.C.B. Hoekman-Scholte
H.H. Schuur
H.J. Albring, C.M. Albring-de Boer, H.P. Albring en C.J. Albring
H.J. en B. Panman
H.J. Smit en I.K. Smit-Spelde
H. Langenburg
Hoekman J.W. en Hoekman-Strating A.L. MTS
Hondsrug Agro
H. Seubers en J. Seubers-Wiering
Jansen PVA B.V.
J.D. Buls, A.M.M. Buls-Bolmer en R. Buls
J.J. Engels
J. Reinders
Koomans Agrarische Dienstverlening
Krol V.O.F.
Kruit J.H. en Tammes H. Mts
Landbouwbedrijf Bosch
Landbouwbedrijf Buiter
Landbouwbedrijf Huizing
Landbouwbedrijf Hulshof
Landbouwbedrijf Naber
Landbouwbedrijf Rotgers
Landbouwbedrijf Schnieders-Straathof
Landbouwbedrijf Schutte
Landbouw en Loonbedrijf Van der Wijk
Landbouw- Loonbedrijf Dermois
Loonbedrijf Jan Wiechertjes
Loon- en Grondverzetbedrijf J. Kort
Maatschap A.J. Tien en A.G. Tien-Kuipers
Maatschap Bakker
Maatschap B.E.H. Homan Free en M.B. Homan Free-Talens en R. Homan Free
Maatschap B. en J. Groenwold en Z. Gienger
Maatschap B. en R. Wind
Maatschap Beuving
Maatschap Bloemendaal/Sletterink
Maatschap Bolk
Maatschap Brunnekreeft
Maatschap De Graaf-Vos
Maatschap Feddema
Maatschap F. van der Meer en W.M. van der Meer-Speksnijder
Maatschap F. van der Meer en W.M. van der Meer-Speksnijder
Maatschap G. Holtmanns en G.H. de Wild
Maatschap H.A. Cremers, J.H.J. Cremers en H. Cremers-Roosjen
Maatschap H.A. Wolbers en B.Z. de Munck
Maatschap H., G.H.J. Sikkens en G. Sikkens-Boer
Maatschap H.G. Schipper en E.J.M. Elberse
Maatschap H.J. & N. Visscher
Maatschap Homan-van Oosten
Maatschap Huizing- Tonkens
Maatschap J.A. Addink en H. Addink-Driezen
Maatschap J. & J. Hogenboom
Maatschap Jansen PVA
Maatschap J.H. en H.J. Wolters
Maatschap J.H. Kimmels, W.D.W. Kimmels en I. Kimmels-Kupper
Maatschap Kamst en Kamst-Smit
Maatschap Kloosterman-de Velde Harsenhorst
Maatschap Koopman en Vingerling
Maatschap Krol
Maatschap L. en J. Honning
Maatschap L. Polling en M. Polling-Oosting
Maatschap L. Polling, J.W. Polling-Wenning, A.R. Polling, J.H. Polling en Polling Farm B.V.
Maatschap L. van Dalen en H. van Dalen-Nijenhuis
Maatschap M.G.B. ter Braak en D.J.B. ter Braak-Nijhuis
Maatschap Nienhuis
Maatschap Nijboer
Maatschap Oving-van Bueren
Maatschap Pegge-Weiden
Maatschap P., L. en T. van Kessel en J. van Kessel-Teurlinx
Maatschap RJA Wollerich en JWR Wollerich
Maatschap Roodzant
Maatschap Roosjen
Maatschap S. Brouwer en O. Peihak
Maatschap Schrik
Maatschap Staats
Maatschap Ties-Reinink
Maatschap van Hateren
Marissen H en Marissen-Blok M
melkveebedrijf de Hollander
Melkveebedrijf Roseboom V.O.F.
Melkveehouderij Olink
Mts. Dilling
Mts. Evenhuis
MTS H en M Dijks
Mts. Hospers Nieuw-Buinen Akkerbouw
Mts. Kelder-Roos
Mts. Kremers-Boontjes
Mts Trip J. en Trip-Dalen van H.A.
Mts Wollerich - Romp
Oosterhoeve
Oosting Grondverzet
Poelman J. en G.J. MTS
Polling Farm B.V.
Pott Borger
Purewol
P. Vos
R. Post
Speelman akkerbouw B.V.
Stal Beekdal
Stichting Schaapskudde Exloo
Stille Maatschap I., K., J. Warners
Stille Maatschap Melkveehouderij Olthuis-Hofmeijer
Stille Maatschap tussen J.H. Zikken en G. Zikken
Ten Berge Bosbouwtechniek B.V.
Valther Melkvee
van der Aa - Agro
Van der Vlist Dienstverlening
Van Wijk Dienstverlening in Tuin en Agrarisch
Veehouderij Oldengarm
Vennootschap Jansen-Van Zandwijk
V.O.F. de Groot Diensten
v.o.f. Holstege
V.O.F. Hospers Nieuw-Buinen Pluimvee
V.O.F. Hoving
V.O.F. J.R. Kunst
V.O.F. Loon-, Sloop- en Grondbedrijf Scholtens
V.O.F. Tuin
V.O.F. van de Scheur - van Berkel
V.O.F. Voshart
Volders V.O.F.
W-Agri B.V.
Westendorp V.O.F.
W. Hoving
W.J. Westerhuis en C.K. Woltjer
Wollerich R.J.A. en A.G.W. en J.W.R.
W. Trip en M.H. Trip-Gelms Akkerbouw
Wubs Haardhout